Search
Close this search box.

Lengvaatlečiai pergalėmis pradeda rudens varžybas

Baigėsi atostogos – prasidėjo darbas bėgimo takeliuose. Jaunučių ir vaikų amžiaus sportininkai rugsėjo 14 d. dalyvavo Jurbarko rajono lengvosios atletikos čempionate. Vaikų grupėje 600 m bėgimo rungtyje antros vietos medalį iškovojo Dominyka Petrauskaitė. Jaunučių grupėje puikiai pasirodė Jogilė Paulauskaitė. 200 m ir 400 m bėgimo rungtyse Jogilė užėmė antrąsias vietas. Ugnė Juozapavičiūtė tapo 200 m rungties trečios vietos medalio savininke.

Kiekvienais metais rudenį Palangos miesto botanikos parke vyksta Lietuvos mokinių kroso čempionatas. Šiemet jis vyko rugsėjo 23 d. Karolina Vaitkevičiūtė dalyvavo 1500 metrų rungtyje. Atletė ženkliai aplenkė visas varžoves ir tapo rungties čempione. Sėkmės sportininkams tolimesniuose startuose.