Lengvaatlečiai pradeda varžybų sezoną

Rugsėjo 20 d. Gargžduose vykusiu Klaipėdos apskrities vaikų čempionatu Telšių lengvaatlečiai pradėjo savo varžybų sezoną. 60 metrų  bėgimo rungtyje čempionu tapo Augustinas Baliutavičius. Aplenkęs visus varžovus, Augustinas iškovojo pirmos vietos medalį. Prizines vietas užėmė 600 metrų bėgikės. Orinta Perskaudaitė, nusileidusi Šilutės sportininkei, iškovojo antrą vietą, o Karolina Vaitkevičiūtė buvo apdovanota trečios vietos medaliu. Gerų rezultatų varžybose pasiekė Alanta Varpiotaitė, Ieva Keliauskaitė, Rugilė Macaitė, Agnė Kaveckaitė.

Rugsėjo 27 d. Palangoje vyko Lietuvos mokinių kroso čempionatas. 1000 metrų bėgimo rungtyje ketvirtos vietos diplomu buvo apdovanota Orinta Perskaudaitė, šeštos vietos diplomą iškovojo Karolina Vaitkevičiūtė. Puikiai varžybose pasirodė Ieva Keliauskaitė , Evita Janušauskaitė , Alanta Varpiotaitė. Sportininkes treniruoja trenerė Lina Kaveckienė.