Lengvaatlečiai pradeda vasaros varžybų sezoną

Lengvaatlečiai pradėjo vasaros varžybų sezoną Lietuvos kroso čempionatu. Balandžio 30 dieną Palangos Botanikos parke rinkosi ilgų nuotolių bėgikai. Vaikų amžiaus grupėje 1000 metrų bėgimo rungtį A. Narkevičius įveikė penktas ir buvo apdovanotas penktos vietos diplomu. Jaunių amžiaus grupėje 3000 metrų bėgimo rungtyje K. Vaitkevičiūtė iškovojo antrąją vietą.

Gegužės 4 dieną Telšių lengvaatlečiai vyko į Biržus, kur vyko atviras jaunimo, jaunių, jaunučių čempionatas. Jaunučių grupėje 1000 metrų bėgimo rungtyje antros vietos nugalėtoja tapo A. Kaveckaitė. (pagerintas asmeninis rezultatas). Šioje amžiaus grupėje savo asmeninius rezultatus taip pat gerino E. Bagvilaitė ( 100 metrų bėgimas, 200 metrų bėgimas), D. Kazlauskas (100 metrų bėgimas), J. Budginas (100 metrų bėgimas, 200 metrų bėgimas). Jaunių amžiaus grupėje 1000 metrų bėgimo rungties čempione tapo K. Vaitkevičiūtė (pagerintas asmeninis rezultatas), 100 m rungties antros vietos laimėtoju tapo A. Baliutavičius (pagerintas asmeninis rezultatas). L. Beresna 400 metrų distancią įveikė trečias, taip pat pagerintas asmeninis rezultatas. 4×100 metrų estafetinio bėgimo rungties trečios vietos medalius laimėjo A. Laučys, D. Kazlauskas, L. Beresna, A. Baliutavičius. 100 ir 200 metrų bėgimo rungtyse savo asmeninius rezultatus pagerino ir šeštąsias vietas iškovojo A. Kungytė. Sportininkų trenerė L. Kaveckienė.

Nuotraukoje: K.Vaitkevičiūtė, A. Kaveckaitė, L. Beresna, D. Kazlauskas, A. Baliutavičius, A. Laučys.