Search
Close this search box.

Lietuvos jaunučių trikovių čempionatas

Kovo 15 d. Šiauliuose vyko Lietuvos jaunučių trikovių komandinis čempionatas. Sportininkai dalyvavo sprinto (30 m + 60 m + 200 m), bėgimų (60 m + 1000 m), šuolių (60 m +  šuolis į aukštį + šuolis į tolį ) metimų (30 m + rutulio stūmimas 2 kg + 3 kg) trikovių rungtyse.

Sprinto rungtyse geriausiai pasirodė Lukas Sutkus. Po pirmos (30 m) rungties sportininkas buvo šeštas, antrąją rungtį (60 m) atbėgo pirmas ir pakilo į antrąją vietą, trečiąją (200 m) rungtį, pagerindamas asmeninį rezultatą, taip pat įveikė pirmas. Susumavus visus taškus (2038 tšk.) Lukas 102 taškais aplenkė antros vietos laimėtoją iš Kauno ir tapo sprinto rungčių čempionu.

Ernesta Šilinskytė bėgimo rungtyse (60 m + 1000 m ) buvo apdovanota penktos vietos diplomu. Šuolių trikovėje (60 m +  šuolis į aukštį + šuolis į tolį)  Artas Laučys gerino savo asmeninius rezultatus ir užėmė aštuntą vietą. Sprinto rungčių trikovėje savo asmeninius rezultatus gerino Greta Pociūtė ir Rugilė Kolesinskytė. Rajonų tarpe Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda užėmė ketvirtą vietą.  Sportininkus treniruoja  Lina Kaveckienė.

                                                                                                           Trenerė Lina Kaveckienė

 

Facebook
Vertimas »