Lietuvos kroso taurės varžybos

Balandžio mėnesį prasidėjo Lietuvos kroso taurės šešių etapų varžybos.  Pirmasis etapas vyko balandžio 3 d. Palangoje, kuriame puikių rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai. Vaikų amžiaus grupėje 1000 metrų bėgimo distancijoje Ieva Keliauskaitė ir Aleksas Narkevičius iškovojo trečias vietas. Jaunučių grupėje 2000 metrų bėgimo distancijoje Karolina Vaitkevičiūtė laimėjo septintą vietą. Antrojo etapo varžybos vyko balandžio 17 d. Šiauliuose. Jose Ieva Keliauskaitė ir Aleksas Narkevičius užėmė ketvirtas vietas, Karolina Vaitkevičiūtė – devintą. Gegužės 1 d. trečiasis etapas vėl vyko Palangoje. Šiame etape Ieva Keliauskaitė atbėgo šešta, Aleksas Narkevičius – aštuntas, Karolina Vaitkevičiūtė – dešimta. Susumavus trijų etapų taškus, Ieva ir Aleksas yra trečioje vietoje, Karolina – septintoje. Kiti trys kroso taurės etapai bus vykdomi rudenį rugsėjo ir spalio mėnesiais. Sportininkus treniruoja Lina Kaveckienė.