Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės

24474871

Lapkričio 30 – gruodžio 3 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos mokinių jaunių bokso pirmenybės, kuriose dalyvavo 104 vaikinai ir 23 merginos. Telšiams atstovavo VšĮ „Telšių bokso mokykla“ ir Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Aleksandro Nosovo auklėtiniai: Dovydas Grigas, Deividas Akučka ir Vitalija Momgaudytė.

Dovydas Grigas svorio kategorijoje iki 57 kg po dviejų pergalių prieš panevėžiečius po atkaklios kovos nusileido kauniečiams ir iškovojo trečią vietą.

Deividas Akučka svorio kategorijoje iki 52 kg laimėjo prieš Vilniaus ir Kėdainių boksininkus, tačiau finale nusileido boksininkui iš Jonavos ir iškovojo antrą vietą.

Vitalija Momgaudytė pusfinalyje laimėjo prieš vilnietę, o finale pranoko šeimininkę panevėžietę ir tapo pirmos vietos laimėtoja.