Search
Close this search box.

Lietuvos rajonų vaikų pirmenybės

Lapkričio 17 dieną Šiauliuose vyko Lietuvos  rajonų  vaikų „ Olimpinių vilčių ‘‘ lengvosios atletikos varžybos. Jomis baigėsi 2017 metų vaikų amžiaus varžybų sezonas. Galime pasidžiaugti pasiektais rezultatais. Čempiono vardą ir pirmos vietos medalį 200 m rungtyje iškovojo Lukas Sutkus. Greta Pociūtė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje tapo antros vietos laimėtoja. Ernesta Šilinskytė, pagerinusi savo 1000 m rungties asmeninį rezultatą, užėmė penktą vietą ir buvo apdovanota penktos vietos diplomu. Asmeninius rezultatus gerino K.Vaitkevičiūtė (200 m), L. Beresna (200 m), S. Dagytė (200 m), R. Kulevičiūtė (200 m),R. Kolesinskytė (rutulys), O.Perskaudaitė (1000 m), L.Globys (1000 m). Sportininkus treniruoja Lina Kaveckienė ir Dalia Pranckuvienė.