Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionate – svarūs Telšių SRC sunkiaatlečių pasirodymai

Nuotraukoje – moterų čempionato nugalėtoja Eligija Maračauskaitė ir trečios vietos laimėtoja Danguolė Rusinaitė.

Liepos 2-3 dienomis Telšiuose vyko Lietuvos suaugusiųjų vyrų ir moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Kasmet vis geriau tarp suaugusiųjų pasirodo Telšių SRC sunkiosios atletikos trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai. Ypač sėkmingai pasirodė merginos. Svorio kategorijoje iki 45 kg Lietuvos čempionės vardą iškovojo praėjusių metų geriausia Telšių rajono sportininkė Brigita Remėzaitė. Trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtinė rovimo veiksme iškėlusi 42 kg ir pastūmusi 51 kg, pagerino Lietuvos merginų iki 17 metų rekordus ir užtikrintai laimėjo. Svorio kategorijoje iki 49 kg krito Lietuvos merginų iki 17 metų rekordai. Trenerio Modesto Šimkaus auklėtinė Eligija Maračauskaitė rovimo veiksme iškėlė 43 kg, pastūmė 53 kg ir, pagerinusi Lietuvos septyniolikmečių rekordus, tapo Lietuvos moterų čempionato nugalėtoja. Dar viena trenerio Modesto Šimkaus auklėtinė Danguolė Rusinaitė svorio kategorijoje iki 49 kg iškovojo bronzos medalį. Komandinėje įskaitoje Telšių komanda tarp vienuolikos komandų užėmė trečią vietą. Ji surinko 236 taškus, tiek pat kaip ir Klaipėda, tačiau dėl didesnio pirmų vietų skaičiaus Klaipėdos komanda užėmė antrą vietą. Komandinėje įskaitoje nugalėjo Vilniaus komanda.

Tarp suaugusiųjų puikiai pasirodė ir vaikinai. Trenerio Bronislovo Šiaudkulio ir Modesto Šimkaus auklėtiniai iškovojo net keturis bronzos medalius. Linas Raudys laimėjo bronzos medalį svorio kategorijoje iki 67 kg (treneris Bronislovas Šiaudkulis). Svorio kategorijoje iki 102 kg trečia vieta atiteko Emiliui Norkui (treneris Modestas Šimkus). Iki 109 kg trečią vietą užėmė Orestas Jonušas, Deivydas Barkus svorio kategorijoje virš 109 kg taip pat pelnė trečią vietą (treneris Modestas Šimkus). Komandinėje įskaitoje Telšių komanda (228 taškai) tarp penkiolikos komandų užėmė antrą vietą. Tai turbūt geriausias pasiekimas per visą Telšių sunkiosios atletikos istoriją. Pirma vieta atiteko Klaipėdos komandai (259 taškai) ir trečia – Marijampolės komandai (216 taškai).

Nuotraukoje – moterų čempionato nugalėtoja Brigita Remėzaitė.                                                                                                                                                                                                       Telšių SRC informacija