Lietuvos sunkiosios atletikos atskirų veiksmų čempionate – laimėjimų gausa

Lapkričio 12-13 dienomis Vilniuje buvo susirinkę stipriausi šalies atletai. Jie kovojo dėl apdovanojimų savo svorio kategorijose atskirai kiekviename veiksme bei dvikovėje. Šiame čempionate dalyvavo ir labai gausus būrys sunkiaatlečių,  Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Bronislovo Šiaudkulio ir Modesto Šimkaus auklėtinių. Pirmieji apdovanojimai buvo iškovoti svorio kategorijoje iki 61 kg. Linas Raudys rovimo veiksme buvo antras, o stūmime ir dvikovėje tapo Lietuvos čempionu. Svorio kategorijoje iki 81 kg po traumos sparčiai atsigaunantis Dovydas Mažonas rovimo veiksme ir dvikovėje iškovojo trečias vietas. Virš 109 kg startavęs Deivydas Barkus laimėjo antras vietas rovime, stūmime ir dvikovėje.

Kitą dieną startavusios merginos taip pat džiugino pergalėmis. Svorio kategorijoje iki 45 kg startavusi Europos jaunių čempionato prizininkė Brigita Remėzaitė niekam nepaliko vilčių ir užtikrintai laimėjo rovimo, stūmimo ir dvikovės rungtyse. Eligija Maračauskaitė stipriausios vardą iškovojo svorio kategorijoje iki 49 kg. Toje svorio kategorijoje dominavo Telšių atstovės. Danguolė Rusinaitė rovimo ir stūmimo veiksmuose užėmė trečias vietas, o dvikovėje buvo antra. Antrą vietą rovime užėmė Paulina Tumkutė. Dvikovėje Paulina liko trečia. Ir tarp sunkiausių varžybų dalyvių vėl dominavo telšiškės. Čempione tapusi Kamilė Dagilaitytė laimėjo rovimo, stūmimo rungtyse ir dvikovėje.