Search
Close this search box.

Lukas Sutkus perrašė lengvosios atletikos istoriją 400 metrų bėgimo rungtyje

Rugpjūčio 1 – 6 d. Kalyje (Kolumbijoje) vyksta XIX  pasaulio jaunimo lengvosios atletikos U20 čempionatas. Jame dalyvauja 1517 atletų iš 141 šalies, tarp jų varžosi ir 7 Lietuvos lengvaatlečiai, kurie įvykdė normatyvus ir iškovojo teisę dalyvauti tokio aukšto lygio varžybose. Lietuvos vardo ginti išvyko ir mūsų telšiškis lengvaatletis Lukas Sutkus kartu su savo trenere Lina Kaveckiene.

Rugpjūčio 2 d. Lukas dalyvavo kvalifikaciniame 400 metrų bėgime ir finišo liniją kirto pagerinęs savo asmeninį rekordą 47,39 sek. ir su šiuo rezultatu pateko į pusfinalio bėgimus. Lukas sau už nugaros paliko sportininkus, kurie atvyko rungtyniauti iš Nigerijos, Rumunijos, Sent Vinsento ir Grenadinų, Ugandos, Naujosios Zelandijos, Brazilijos, Zambijos ir Italijos.

Rugpjūčio 3 d. Lukas pusfinalyje aplenkė keturis sportininkus iš Vokietijos, Japonijos, Kenijos, Pietų Afrikos ir užėmė aukštą 20 vietą (47,55 sek.) tarp geriausių savo amžiaus pasaulio sportininkų, pasiektu rezultatu perrašydamas Lietuvos lengvosios atletikos istoriją 400 metų bėgimo rungtyje tarp jaunimo iki 20 metų.

Tai sunkaus ir ilgo treniruočių proceso rezultatas, kuris džiugina ir kuriuo didžiuojasi Telšių miesto sporto bendruomenė ir telšiškiai. Tikime, kad dar ne kartą mūsų perspektyvus lengvaatletis garsins Telšius ir Lietuvos vardą tarptautinėse varžybose.

Sveikiname Luką Sutkų ir jo trenerę Liną Kaveckienę, linkime toliau sėkmingai siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Facebook
Vertimas »