„Olimpinių vilčių taurės“ bokso turnyras

16640744 1177384532359948 4198653281152569133 n

2017 m. vasario 4 dieną  Rygoje (Latvija) Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“  boksininkai dalyvavo „Olimpinių vilčių taurės“ bokso turnyro varžybose. Šiame turnyre varžėsi 10 komandų iš įvairių Latvijos ir Lietuvos miestų. 48 boksininkų kovos įvairiose svorio kategorijose buvo tikrai įtemptos ir vertos dėmesio.

Telšiams atstovavę boksininkai skynė laurus: Nojus Beniušis 32 kg svorio kategorijoje laimėjo pirmą vietą (treneris Mantas Zykas), Aidas Savčenko 52 kg svorio kategorijoje taip pat buvo pirmas (treneris Aleksandras Nosovas), Paulius Vilkas 44 kg svorio kategorijoje iškovojo pirmą vietą (treneris Mantas Zykas), trenerio Aleksandro Nosovo auklėtinis Deividas Akučka 48 kg svorio kategorijoje – pirmos vietos laimėtojas.

Antras vietas laimėjo Donatas Šaulys 54 kg svorio kategorijoje (treneris Mantas Zykas) ir Kornelijus Norvilis  80 kg svorio kategorijoje (treneris Aleksandras Nosovas).