Search
Close this search box.

Pareigas pradėjo eiti naujasis Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Vacys Butkus

Vacys Butkus 2002 m. Šiaulių universitete baigė Kūno kultūros ir sporto pedagogikos bakalauro studijas. Nuo 2004 iki 2019 m. dirbo kūno kultūros mokytoju Telšių ,,Džiugo“ gimnazijoje. Nuo 2014 m. dirbo VšĮ ,,Telšių futbolo ateitis” sporto vadybininku. Nuo 2018 m. pradėjo dirbti Telšių sporto ir rekreacijos centre vedėju suaugusiųjų sportui, buvo atsakingas už Telšių rajono suaugusiųjų sporto skatinimą ir plėtojimą, fizinio aktyvumo specialistų veiklos koordinavimą.

„Sieksiu, kad Telšių sporto ir rekreacijos centre būtų įsteigtos populiarios sporto šakos, kad kuo daugiau mokyklinio amžiaus vaikų įsitrauktų į sportinę veiklą, ugdytų savo fizines galias, tobulėtų, siektų aukšto sportinio meistriškumo. Ieškosiu naujų iniciatyvų, skatinant Telšių rajono gyventojų fizinį užimtumą ir neįgaliųjų integraciją į visuomenę per sportinę veiklą, sportinių renginių organizavimą ir vykdymą“, – apie keliamus tikslus kalba naujasis įstaigos direktorius Vacys Butkus.

Linkime naujajam direktoriui kuo didžiausios sėkmės ir žemaitiško tvirtumo vedant į priekį Telšių sporto ir rekreacijos centrą!

 

Facebook
Vertimas »