Puikūs Telšių jaunųjų šachmatininkų rezultatai

Gegužės 11 dieną Kaune vyko greitųjų šachmatų turnyras Grand Prix Beginner. Buvo žaidžiama 6-7 ratai po 10 min + 3 sek. kiekvienam varžovui. A turnyre dalyvavo 45 šachmatininkai. Šiame turnyre dalyvavo telšiškis Vykintas Drimba. Tarp berniukų jis surinko 4 taškus ir  užėmė ketvirtą vietą, mergaičių grupėje Beatričė Lukštaitė, surinkusi 3 taškus, užėmė šeštą vietą. Stipresniame B turnyre dalyvavo 37 šachmatininkai, tarp jų keturios mergaitės iš Telšių. Visos jaunosios šachmatininkės grįžo su apdovanojimais. Mergaičių įskaitoje iki 12 metų pirmą vietą iškovojo Meda Kavaliūnaitė, antrą – Milda Meiženytė, trečią – Rusnė Bucevičiūtė. Iki 8 metų tarp mergaičių pirmoji buvo Sofija Kiseleva. Sveikiname visus jaunuosius Telšių šachmatininkus su puikiu rezultatu!