Rajonų grupės Lietuvos jaunių komandinis stalo teniso čempionatas

Telšių sporto arenoje balandžio 15 dieną vyko rajonų grupės Lietuvos jaunių komandinis stalo teniso čempionatas. Berniukų grupėje dėl patekimo į Lietuvos jaunių  komandinį čempionatą kovojo 11 komandų iš Telšių, Mažeikių, Jonavos, Šalčininkų, Širvintų, Ukmergės, Utenos, Šilutės, Joniškio, Vilkaviškio ir Klaipėdos rajonų. Mergaičių grupėje varžėsi 8 komandos iš Telšių, Mažeikių, Jonavos, Vilkaviškio, Šalčininkų, Joniškio, Gargždų ir Kauno rajonų. Telšių jauniai Dovydas Petrauskas, Nojus Gustys, Marijus Jučinskas ir Jonas Veselis pogrupyje 3:0 nugalėjo Ukmergės, Šilutės ir Klaipėdos rajono komandas, 3:2 Mažeikių komandą ir permainingoje kovoje rezultatu 2:3 pralaimėjo Jonavos komandai. Finaliniame ketvertuke telšiečiai 3:0 nugalėjo Utenos ir 3:2 Šalčininkų komandas. Šalčininkams rezultatu 3:1 įveikus Jonavos komandą – Telšiai, Jonava ir Šalčininkai surinko vienodai taškų. Tarpusavio susitikimų santykis lėmė, kad Lietuvos rajonų grupės jaunių komandinio čempionato komanda nugalėtoja tapo Šalčininkų komanda, antri liko Telšių jauniai, treti – Jonavos stalo tenisininkai.

Balandžio 27 dieną Mažeikiuose vyko Lietuvos jaunučių stalo teniso zoninės varžybos. ,,C“ pogrupio varžybose Telšių sporto ir rekreacijos centrui atstovavo keturi sportininkai: Vytautas Jančiauskis, Ignas Katarskis, Emilis Kęsminas ir Pijus Bertavičius. Geriausiai sekėsi Vytautui Jančiauskiui, iškovojusiam antrą vietą ir patekusiam į Lietuvos jaunučių čempionatą, kuris vyks gegužės 7 dieną Šalčininkuose.

Balandžio 28 dieną Telšių Vincento Borisevičiaus gimnazijos sporto salėje vyko Telšių rajono tarpmokyklinės stalo teniso varžybos. Dalyvavo keturios mergaičių ir keturios berniukų komandos. Nugalėjo Vincento Borisevičiaus gimnazijos berniukai (Dovydas Petrauskas, Nojus Gustys, Jonas Veselis) ir Žemaitės gimnazijos mergaitės (Liepa Bendoraitytė, Silvija Tenytė, Fausta Stankutė). Apdovanota ir jauniausia varžybų dalyvė – Jorūnė Sieniutytė (Vincento Borisevičiaus gimnazija).

Balandžio 30 dieną Šalčininkuose vyko Lietuvos jaunių stalo teniso komandinis čempionatas. Aštuonios stipriausios Lietuvos jaunių komandos kovojo dėl čempionės titulo. Nugalėjo Kauno sporto mokyklos ,,Gaja“ jaunių komanda, antri liko Vilniaus stalo tenisininkai, treti – panevėžiečiai. Tarp lyderių – Telšių sporto ir rekreacijos centro jauniai Dovydas Petrauskas, Nojus Gustys ir Marijus Jučinskas, Lietuvos jaunių komandiniame čempionate užėmę ketvirtą vietą.