Seniūnijų sporto žaidynės

20160903 134252

Šiemet IX Lietuvos seniūnijų žaidynių II etape šachmatų varžybose Šilalėje Telšių seniūnijos komanda tapo nugalėtoja. Žaidynėse taip pat vyko virvės traukimo, šaškių, futbolo, krepšinio, smiginio, tinklinio varžybos. Antrą ir trečią vietas atitinkamai užėmė Pajūrio seniūnija (Šilalės r. sav.) ir Mažonų seniūnija (Tauragės r. sav.).
Telšių komandai atstovavo (WIM) moterų tarptautinė meistrė Simona Kiseleva, Telšių rajono daugkartinis šachmatų čempionas Rolandas Kinčinas, buvęs šachmatų treneris Julius Armalis ir komandos vadovas Tomas Gaurylius. Žaidynių atrankinės varžybos zonose vyko Jonavoje, Gargžduose, Utenoje, Radviliškyje, Šilalėje, Šalčininkuose ir Marijampolėje. Į finalinį etapą, kuris vyko rugsėjo 17 d. Kėdainių sporto arenoje, pateko po 3 stipriausias komandas iš kiekvienos zonos. Telšių komanda finale iškovojo 5 pergales prieš Tauragės  (3:0), Alytaus (2:1), Utenos (2:1), Panevėžio (2:1) ir Naujosios Akmenės (2:1) šachmatininkus, o 2 pralaimėjimus patyrė prieš Radviliškio (1:2) ir Gargždų (0:3) komandas. Telšių šachmatininkai, užleidę aukštesnes pozicijas turnyrinėje lentelėje atitinkamai Radviliškio (16,5 taškai), Gargždų (14 taškų) ir Kėdainių (13 taškų) komandoms, pelnė 12 taškų ir užėmė aukštą 4 vietą šalyje.