Sportiniai pasiekimai lengvosios atletikos varžybose „Žemaitijos taurė 2020“

Baigėsi lengvosios atletikos trijų etapų – vaikų, jaunučių ir jaunių „Žemaitijos taurė 2020“ varžybos. Pirmasis etapas vyko sausio mėnesį, antrasis – vasario,  trečiasis etapas dėl COVID-19 pandemijos buvo sustabdytas. Rugsėjo mėnesį buvo surengtos trečio – finalinio etapo taurės varžybos. Puikių rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai. Vaikų grupėje iškovotos trys trečių vietų taurės. Alanta Varpiotaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo trečią ir dvi ketvirtas vietas. Agnė Kaveckaitė 600 metrų bėgimo rungtyje buvo trečia, antra ir aštunta. Emilija Bagvilaitė 200 m bėgimo  rungtyje iškovojo antrą ir penktą vietas. Susumavus dviejų etapų geriausių rezultatų taškus, sportininkėms įteiktos trečios vietos taurės. Asmeninius pasiekimus varžybose gerino Gabija Laučytė (60 metrų bėgimas), Ieva Keliauskaitė (600 metrų bėgimas), Elvina Pranauskaitė (60 metrų bėgimas), Tonis Kučinskis (60 metrų bėgimas), Viltė Varpiotaitė (60 metrų ir 200 metrų bėgimas).

Jaunučių grupėje iškovotos penkios taurės. 60 metrų bėgimo rungtyje pirmos vietos taurę iškovojo Augustinas Baliutavičius. Etapuose užimtos šešta ir pirma vietos.  600 metrų bėgimo rungtyje Orinta Perskaudaitė iškovojo antros vietos taurę. Etapuose pasiektos ketvirta ir dvi antros vietos. Ernesta Gedvilaitė iškovojo trečios vietos taurę. Karolina Vaitkevičiūtė 60 barjerinio bėgimo rungtyje užėmė dvi antras vietas ir buvo apdovanota taure. Nojui Vaitiekui 200 metrų bėgimo rungtyje, etapuose užėmusiam antrą ir pirmą vietas, buvo įteikta antros vietos taurė. Artas Laučys 60 barjeriniame bėgime etapuose iškovojo trečią ir antrą vietas. Dėl traumos negalėjęs dalyvauti trečiajame etape, Artas liko ketvirtas, (du sportininkai turėjo vienodą taškų sumą, todėl vieta išaiškėjo po trečio etapo).

Jaunių amžiaus grupės sportininkai tapo pirmų vietų taurių nugalėtojai. Rugilė Kolesinskytė rutulio stūmimo rungtyje etapuose užėmė pirmą ir antrą vietas. Lukas Sutkus neaplenkiamas buvo 300 metrų bėgimo rungtyje. Etapuose iškovotos pirmos vietos. Sportininkų trenerė – Lina Kaveckienė.