Search
Close this search box.

Sportuojančius telšiečius subūrė Telšių rajono sporto sąskrydis

Kūno kultūros ir sporto dieną Telšiai paminėjo su įvairiausiomis sporto varžybomis ir fizinio aktyvumo veiklomis Telšių rajono sporto sąskrydis. Neslėpsime, labiausiai gąsdino nepalankios oro prognozės, paskutinėmis akimirkomis teko koreguoti programą ir veiklas kelti į patalpas. Su iššūkiais pavyko susidoroti, ir iniciatyvios komandos dėka renginys pavyko! Atsiprašome dalyvių, jei ne viskas buvo taip, kaip tikėjotės, bet stengiamės dėl Jūsų ir tobulėjame! Sveikiname tituluota aktyviausia Ryškėnų seniūnija.

AČIŪ už gausų ir aktyvų dalyvavimą ir visiems bent kiek prisidėjusiems prie renginio organizavimo ir įgyvendinimo!
Nei vieno renginio neįsivaizduojame be šauniųjų savanorių ir teisėjų, atsakingai ir su meile vykdžiusių savo darbą! Ačiū visai organizatorių komandai, fizinio aktyvumo specialistams, Telšių „Džiugo“ gimnazija už Jūsų reikšmingą indėlį!
Už profesionalumą dėkojame renginio balsui ir sielai Žygimantas Skiotys. Už energijos bombą šildant dalyvius trenerei Indrei Lingienei.
 
Tarėme didingą AČIŪ mūsų draugams ir partneriams už dovanas dalyviams: FC Džiugas, Žemaitijos pienas, Biliardo klubas „Bilardo”, https://www.facebook.com/TicheWaterLietuva, Sveikatos produktai ir sporto papildai, Lietuvos asociacija „Sportas visiems“. Už tobulą žemaitišką plovą – Jūratei Vielienei.
Už projekto finansavimą dėkojame Telšių rajono savivaldybė.
Facebook
Vertimas »