Stalo tenisininkų varžybos

Lietuvos jaunių komandinių pirmenybių finalinėse varžybose, kurios vyko Vilniuje, Telšių sporto ir rekreacijos centro berniukų komandos žaidėjai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Vincas Janušas tarp dešimt stipriausių rajonų ir miestų komandų iškovojo penktą vietą.

Klaipėdoje vykusiose 2018 metų Žemaitijos regiono vaikų asmeninėse stalo teniso pirmenybėse  Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis Arnas Saparis 2007 metų gimimo ir jaunesnių grupėje iškovojo pirmą vietą,  Kevinas Liutkus liko ketvirtas.

Lietuvos stalo teniso asociacijos taurės trečio turo varžybos vyko Mažeikiuose. Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai Nojus Gustys, Lukas Vainavičius, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius kartu su geriausiais Telšių stalo teniso sporto klubo „Vytas“ žaidėjais kovojo dėl geresnės pozicijos lentelėje bei reitinginių taškų. Geriausiai sekėsi Lukui Vainavičiui. Tarp 54 dalyvių jis iškovojo devintą vietą.