Stalo tenisininkų varžybos

20161226 182819

2016 m. gruodžio 17 dieną Latvijoje, Liepojos mieste, vyko stalo teniso varžybos „Liepaja Open“. Į jas buvo pakviesti Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Vincas Janušas, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius. Varžybų  dalyviai buvo suskirstyti į tris amžiaus grupes. Geriausiai sekėsi jauniausioje grupėje žaidusiam Titui Mitkevičiui, jis iškovojo pirmą vietą.

Kiekvieną gruodžio penktadienį UAB „Robidoga“ stacionarioje stalo teniso salėje  vyko varžybos UAB „Robidoga“ taurėms ir prizams laimėti. Jose dalyvavo 56 dalyviai iš Klaipėdos, Tauragės, Mažeikių, Plungės, Šilalės, Akmenės, Raseinių rajonų. Turnyro nugalėtoju tapo Mantas Rimeikis iš Mažeikių, antrą vietą iškovojo Rimantas Markauskas iš Telšių, trečias liko Marek Dulko iš Klaipėdos. Geriausiai šiame turnyre sekėsi Nojui Gusčiui, kuris pateko tarp stipriausių 16 dalyvių,  ir  Lukui Vainavičiui, antrajame finale užėmusiam ketvirtą vietą.

Kalėdinių varžybų maratonas neaplenkė ir mažiausiųjų Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkų. Po įvykusių tarpgrupinių varžybų, geriausiai pasirodžiusieji gruodžio 22 dieną dalyvavo Kalėdiniame stalo teniso turnyre Šilutėje, iš kurio visi grįžo su apdovanojimais.

Antrąją Kalėdų dieną Joniškyje vyko į Lietuvos stalo teniso asociacijos varžybų kalendorių įtrauktas tradicinis XXVII-asis tarptautinis stalo teniso turnyras. Šiame turnyre Telšių sporto ir rekreacijos centro stalo tenisininkai Lukas Vainavičius, Nojus Gustys, Dovydas Petrauskas ir Titas Mitkevičius komandinėje įskaitoje iškovojo trečią vietą. Asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Lukas Vainavičius, jis užėmė ketvirtą vietą.