Search
Close this search box.

Telšiškių sėkmė Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionate

Birželio 18-19 d. Gargžduose vyko Lietuvos jaunučių lengvosios atletikos čempionatas. Aukštų rezultatų pasiekė Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerės Linos Kaveckienės treniruojami lengvaatlečiai. 400 metrų bėgimo distancijoje greičiausias buvo Lukas Sutkus. Lukas aplenkė visus varžovus ir iškovojo čempiono vardą. 200 metrų bėgimo distanciją Lukas įveikė trečias, pagerino savo asmeninį rezultatą ir buvo apdovanotas trečios vietos medaliu. 2000 metrų distanciją bėgusi Ernesta Šilinskytė nusileido dviem Vilniaus sportininkėms ir, ženkliai pagerinusi savo rezultatą, iškovojo trečios vietos apdovanojimą. 1500 metrų bėgimo rungtyje Ernestai pritrūko sėkmės – užimta ketvirta vieta ir pagerintas asmeninis rezultatas. Artas Laučys 110 metrų barjerinio bėgimo  rungtyje taip pat pagerino savo sportinį rezultatą ir užėmė šeštą vietą. Tai buvo paskutinės vasaros sezono varžybos.