Search
Close this search box.

Telšių boksininkai ir toliau skina pergales

Lapkričio 7-9 dienomis Panevėžyje jau 21 metus iš eilės vyko legendinio Lietuvos boksininko – Europos čempiono ir pasaulio čempionatų prizininko Vitalijaus Karpačiausko turnyras. „Cido“ arenoje tris dienas vykusiame turnyre boksininkai kovojo suaugusiųjų, jaunimo ir jaunių amžiaus grupėse.

Į ringą kopė 62 boksininkai iš 10 valstybių: Lietuvos, Estijos, Baltarusijos, Lenkijos, Ukrainos, Armėnijos, Airijos, Švedijos, Ispanijos ir Graikijos.

Turnyre dalyvavo vienas Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ sportininkas Kajus Kuprijanovas (svorio kategorija iki 46 kg), treneris Aleksandras Nosovas.

Kajus pralošė tik finale Ispanijos boksininkui ir užėmė antrą vietą.

Lapkričio 16-17 dienomis Marijampolėje vyko Lietuvos mokinių-jaunių bokso pirmenybės. Dalyvavo 100 sportininkų iš Lietuvos miestų ir rajonų.

Turnyre dalyvavo du Telšių sporto ir rekreacijos centro ir VšĮ „Telšių bokso mokykla“ sportininkai, jų treneris Aleksandras Nosovas.

Boksininkas Paulius Vilkas (svorio kategorija iki 63 kg) užėmė 5-8 vietas. Kajus Kuprijanovas (svorio kategorija iki 48 kg) pelnė pirmą vietą ir pateko į Lietuvos jaunimo bokso rinktinę.

                                                                                            Treneris Aleksandras Nosovas

Facebook
Vertimas »