Telšių jaunių komanda – Lietuvos čempionė

BRONISLOVAS ŠIAUDKULIS

Kovo 17 dieną Simne vyko Lietuvos jaunių-moksleivių (iki 15 metų) sunkiosios atletikos čempionatas. Į jį pateko septyniolika Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių. Sportininkai zoninėse varžybose turėjo pasiekti ne mažesnį kaip šeštos vietos rezultatą savose svorio kategorijose, kad galėtų vykti į finalines varžybas.

Telšių SRC sunkiosios atletikos trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai pasirodė puikiai. Net dešimt sportininkų savo svorio kategorijose užėmė prizines vietas. Geriausiai sekėsi Mindaugui Danielai (treneris B. Šiaudkulis). Jis svorio kategorijoje iki 42 kg tapo Lietuvos čempionu bei pagerino Telšių rajono jaunių rekordą.

Antrąsias vietas užėmė trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniai Justas Stašauskis (sv. kat. iki 34 kg) ir Armandas Bieliauskis (sv. kat. iki 38 kg). Justas taip pat pagerino ir rajono jaunių rekordą savo svorio kategorijoje. Antrą vietą svorio kategorijoje iki 54 kg užėmė trenerio B. Šiaudkulio auklėtinis Dovydas Mažonas.

Trečiąsias vietas užėmė trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniai Justas Kersnauskas (sv. kat. iki 62 kg), Nedas Kniežauskas (sv. kat. iki 66 kg), Benas Lukšas (sv. kat. virš 76 kg) ir trenerio B. Šiaudkulio sportininkai Gediminas Buteikis (sv. kat. iki 54 kg) bei Lukas Norvydas (sv. kat. iki 70 kg). Telšių rajono sportininkai komandinėje įskaitoje tarp 14 komandų užėmė pirmą vietą ir tapo stipriausia šių metų Lietuvos jaunių komanda.