Telšių jaunučiai stipriausi Lietuvoje

Gegužės 12 d. Klausučiuose (Jurbarko r.) vyko Lietuvos jaunučių iki 13 m. sunkiosios atletikos čempionatas. Telšių jaunieji sunkiaatlečiai niekam nepaliko vilčių ir dominavo beveik visose svorio kategorijose. Mažiausioje, svorio kategorijoje iki 31 kg, antrą vietą iškovojo TSRC trenerio Modesto Šimkaus auklėtinis Aras Šimkus. Dar vienas trenerio auklėtinis Augustas Kvietkauskis tapo Lietuvos čempionu svorio kategorijoje iki 49 kg. Jis taip pat pagerino Lietuvos jaunučių rekordus pastumdamas 56 kg ir dvikovėje surinkdamas 101 kg. Labai daug gabių jaunučių treniruojasi pas TSRC trenerį Bronislovą Šiaudkulį. Lietuvos čempionais tapo Arsenas Rinkevič (sv. kat. iki 46 kg) ir Mantas Domarkas (sv. kat. virš 81 kg). Mantas taip pat pagerino ir Lietuvos jaunučių rekordus savo svorio kategorijoje rovimo veiksmu išrovęs 55, pastūmęs 68 ir dvikovėje surinkęs 123 kg. Vicečempionais tapo Džiugas Stulpinas (sv. kat. iki 34 kg), Nojus Gedvilas (sv. kat. iki 38 kg), Dovydas Savickis (sv. kat. iki 61 kg) ir Mindaugas Zeipartas (sv. kat. virš 81 kg). Ir trečias vietas iškovojo Gustas Dargis (sv. kat. iki 42 kg), Jokūbas Macius (sv. kat. iki 55 kg) ir Gytis Meškauskas (sv. kat. iki 73 kg). Na ir komandinėje įskaitoje Telšiai tapo nugalėtojais.  Mūsų komanda surinko 300 taškų ir nuo antros vietos atsiplėšė net 30 taškų. Antri – Klaipėda. Ir treti liko varžybų šeimininkai, Jurbarko sportininkai (263 tšk.). Dabar sunkiaatlečiai ruošiasi gegužės 27-28 dienomis Panevėžyje vyksiantiems Lietuvos jaunių iki 17 metų vaikinų ir merginų čempionatams.