Search
Close this search box.

Telšių rajono įstaigų, įmonių tinklinio turnyro nugalėtojai – Živatkauskų ūkis

Baigėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro pirmą kartą inicijuotas Telšių rajono įstaigų, įmonių tinklinio turnyras, kurio globėjas – Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas.

Šio turnyro idėja ir pagrindinis tikslas – suburti įstaigų, įmonių komandas, kad jos ne tik susipažintų su šiuo metu Telšių rajone sparčiai populiarėjančia sporto šaka, bet ir paskatinti įmonių, įstaigų bendruomenes aktyviai sportinei veiklai.

Turnyre iš viso dalyvavo 12 Telšių rajono įstaigų, įmonių komandų, suformuotų iš trijų merginų (moterų) ir trijų vaikinų (vyrų), kurios varžėsi rato sistema, dviejuose pogrupiuose.

A pogrupyje rungtyniavo:

 1. Živatkauskų ūkio komanda
 2. Jungtinių pajėgų komanda
 3. Telšių sporto ir rekreacijos centro komanda
 4. Analotės komanda
 5. Telšių rajono savivaldybės komanda
 6. Telšių jaunimo centro komanda

B pogrupyje:

 1. Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-oji rinktinės komanda
 2. Telšių regioninis profesinis mokymo centro komanda
 3. ,,Džiugo“ gimnazijos komanda
 4. Telšių kelių komanda
 5. Žemaitijos pieno komanda
 6. Telšių rajono senelių globos namų (,,ČIA IR DABAR“) komanda

Antrajame etape komanda, užėmusi grupėje šeštą vietą, rungtyniavo su kito pogrupio šeštos vietos laimėtoja, penktą vietą – su kito pogrupio penktos vietos laimėtoja ir t.t.

Finalinę dieną dėl III-IV vietų susitiko Jungtinės pajėgos ir Telšių regioninis profesinis mokymo centras. Po atkaklios ir gražios kovos, setais 2:1 pergalę šventė Jungtinių pajėgų komanda.

Finale susitiko Živatkauskų ūkio ir Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-osios rinktinės komandos. Šioje dvikovoje Živatkauskų ūkis pademonstravo puikų žaidimą ir nugalėjo savo varžovus po dviejų setų kovos – 2:0 ir pirmą kartą tapo šio turnyro nugalėtojais.

Apdovanojimu metu Telšių rajono savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas pasveikino dalyvius su puikiai rajono bendruomenę vienijančia ir aktyvioms veikloms sujungiančia iniciatyva ir kvietė aikštėje susitikti kitais metais.

Pirmosios vietos nugalėtojams – Živatkauskų ūkio komandai Savivaldybės meras Kęstutis Gusarovas įteikė specialiai šiam turnyrui įsteigtą unikalią Pereinamąją Savivaldybės mero taurę, kuri kasmet bus papildoma tų metų nugalėtojų komandos įrašu ir keliaus iš rankų į rankas – kiekvienais metais pas naujus turnyro nugalėtojus.

Taip pat apdovanojimų metu į simbolinį svajonių šešetą buvo išrinkti šie komandų žaidėjai, kuriems buvo įteiktos specialūs Telšių rajono savivaldybės prizai:

Greta Živatkauskaitė – Živatkauskų ūkio komandos narė, Gvidas Žeimys – Živatkauskų ūkio komandos narys, Simona Kumžienė – Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-osios rinktinės komandos narė, Tomas Lekavičius – Žemaitijos šaulių (Telšių apskr.) 8-osios rinktinės komandos narys, Aistrėja Jančauskytė – Telšių regioninio profesinio mokymo centro komandos narė, Karolina Kniukštaitė – Jungtinių pajėgų komandos narė.

Už paramą turnyrui nuoširdžiai dėkojame AB „Žemaitijos pienas“.

Facebook
Vertimas »