Telšių rajono sportininkai – iš Žalgiriados su medalių kraičiu

Lietuvos  sporto draugijos ,,Žalgirio” žiemos žaidynių stalo teniso,  šaškių ir šachmatų varžybose Alytuje dalyvavo  daugiau nei 200 sportininkų. Per iškilmingą žaidynių atidarymą dalyvius pasveikino Alytaus savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė ir Žalgirio  draugijos prezidentas Bronislovas Vasiliauskas.

Žaidynėse dalyvavo iš įvairių Lietuvos kampelių: Plungės, Telšių, Druskininkų, Varėnos, Kauno, Trakų, Ukmergės. Žaidynėse dalyvavo įvairaus amžiaus sportininkai nuo 18 iki 60 ir daugiau metų.

Sportininkai galėjo ne tik tarpusavyje pasivaržyti, bet ir pabendrauti, vyravo puiki atmosfera.

Šiemet lydėjo sėkmė ir Telšių rajono sportininkus (delegacijos vadovas fizinio aktyvumo specialistas Tomas Gaurylius).  Rajonui atstovavo Ryškėnų, Degaičių, Viešvėnų ir Telšių seniūnijų sportininkai. Šachmatų moterų asmeninėse finalinėse  varžybose kovojo 16 sportininkių, o nugalėtoja tapo telšiškių komandos lyderė Simona Limontaitė. Vyrų asmeninėse varžybose prie šachmatų lentų varžėsi šiuo metu pajėgiausias rajono šachmatininkas Rolandas Kinčinas, taip pat Tadas Pronckus, Vytautas Bertavičius bei  Tomas Gaurylius.  Komandinėse varžybose Telšių rajono komanda iškovojo sidabro medalius, sėkmingai finišuodami paskutiniajame septyntajame ture. 16 komandų  turnyre nugalėtojais tapo kauniečiai, o bronzos apdovanojimai atiteko Druskininkų šachmatininkams.

Šaškių varžybose dalyvavo 18 komandų. Nugalėtojais tapo vilniečiai, o antri liko alytiškiai. Dramatiška kova vyko dėl trečiosios vietos. Trys komandos – Trakai, Ukmergė ir Telšių rajonas surinko po 9 taškus. Pagal. papildomą kriterijų – mažuosius taškus, sėkmė nusišypsojo žemaičiams, kurie ir  laimėjo bronzos medalius. Sėkmingai rajoną atstovavo Artūras Raudys,  Dainius Norkus,  Adelė Stirbienė bei Saulius Urbonas,  Konstantinas Subačius  ir  Regina Steponavičienė.

Stalo teniso asmeninėse varžybose 60+  Antanas Repšys laimėjo sidabro medalį, finale pralaimėjęs vilniečiui Alvydui Laukaičiui. Komandinėse stalo teniso varžybose Telšių r. komanda pogrupio varžybose iškovoję  dvi komandines pergales ir patyrę 2  pralaimėjimus, liko trečioje vietoje. Į  finalinį etapą nepateko. Komandoje žaidė Viktorija Andriejevaitė,  Vygandas Ramšas ir Marius Gaudiešius.

Bet kokia fizinio aktyvumo išraiška mūsų lygmenyje – galutinis aukštas rezultatas. Sportininkai nori tarpusavyje varžytis ir nugalėti.