Search
Close this search box.

Telšių sporto ir rekreacijos centro baigimo šventėje pagerbti sportininkai

Birželio 10 d. Telšių sporto ir rekreacijos centro kiemelyje buvo atsisveikinta su vyriausiais Centro auklėtiniais: vadovaujantis vedėjos ugdymui, laikinai atliekančios direktoriaus funkcijas, Valerijos Sungailienės  įsakymu  auklėtiniams buvo įteikti Telšių sporto ir rekreacijos centro baigimo pažymėjimai ir trenerių atminimo dovanėlės. Pažymėjimus gavo 12 sportininkų – sunkiosios atletikos ugdymo programą baigęs Romutis Raudys, Justinas Perskaudas, Tadas Račinskas, Erikas Rupšys ir Monika Remėzaitė (treneris Bronislovas Šiaudkulis), lengvosios atletikos – Neda Tumasonytė ir Liveta Gaižiūnaitė (trenerė Lina Kaveckienė),  krepšinio – Gabrielė Zbarauskaitė, Ineta Šimkutė, Ieva Baltrukonytė ir Liveta Aleksiutė (trenerė Vida Antanavičienė), stalo teniso – Lukas Vainavičius (treneris Remigijus Gustys).

„Džiugu, kad mūsų sportininkai savo pasiekimais kasmet garsina Telšių vardą. Dėkoju jums už pergalių ir gražių pasiekimų akimirkas, suteiktas tėvams, treneriams, rajonui. Nesustokite, o eikite pirmyn, kur veda jūsų svajonės,“ – kalbėjo vedėja ugdymui Valerija Sungailienė.

„Laimėjimų gyvenime siekite taip, kaip siekėte sporte… Pergalę pasiekti nelengva, tačiau sportuokit savo malonumui, išlikit sportiški ir jaunatviški!“ – baigusiuosius Centrą sveikino Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Vygantas Macevičius.

 „Sėkmingai išlaikykite brandos egzaminus ir kelkite sau ambicingus tikslus. Tegu įgytos žinios ir branda padeda žengti teisingu gyvenimo keliu,“ – linkėjo savo auklėtiniams Centro treneriai.

Padėkos raštai už puikius sportinius pasiekimus Lietuvos sporto varžybose, garsinant Telšių rajoną, buvo įteikti sunkiosios atletikos sportininkui Romučiui Raudžiui, lengvosios atletikos sportininkėms Nedai Tumasonytei ir Livetai Gaižiūnaitei bei stalo teniso sportininkui Lukui Vainavičiui.

                                                                                                 Telšių SRC informacija

Facebook
Vertimas »