Search
Close this search box.

Telšių sporto ir rekreacijos centro irkluotojų komanda iškovojo čempionės titulą

2

2021 m. rugpjūčio 20-22 dienomis Trakuose vyko atviras Lietuvos jaunių ir suaugusiųjų irklavimo čempionatas, kuriame paaiškėjo pajėgiausios šio sezono šalies įgulos. Čempionate varžėsi aštuoni Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai, kurie sportuoja pagal neformaliojo švietimo ir formalųjį švietimą papildančias ugdymo programas ir dalyvauja Sporto rėmimo fondo finansuojamo projekto „Vienišas irklas“ fizinio aktyvumo užsiėmimuose.

Lietuvos jaunių čempionato rezultatai:

Merginų pavienių keturviečių lenktynėse antrą vietą užėmė jungtinė Šiaulių sporto centro „Atžalynas“, Šiaulių sporto gimnazijos ir Telšių sporto ir rekreacijos centro įgula: Vytautė Mikalauskaitė, Lukrecija Birškytė, Gabrielė Mažeikaitė ir Greta Valiukevičiūtė.

Vaikinų pavienių keturviečių finale Telšių sporto ir rekreacijos centro irkluotojai Tijus Klova, Rokas Petrauskas, Emilis Riepšas ir Lukas Vargalis užėmė ketvirtą vietą. Šiems vaikinams tai buvo pirmasis startas tokio lygio varžybose.

Lietuvos suaugusiųjų čempionato rezultatai:

Moterų pavienių keturviečių klasėje auksu pasipuošė Telšių sporto ir rekreacijos centro įgula: Vilmantė Putnaitė, Gabrielė Mažeikaitė, Lukrecija Birškytė ir Ingrida Barkutė. Moterų pavienių aštuonviečių su vairininku finale greičiausia buvo jungtinė Telšių sporto ir rekreacijos centro ir Klaipėdos irklavimo centro įgula. Sportininkus treniruoja trenerė Valerija Sungailienė.

                                                                                                                            Telšių SRC informacija

logo

 

                                                                                                                     

                                                               

 

 

Facebook
Vertimas »