Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunučiai Lietuvoje – antri

Gegužės mėnesį Jurbarko rajone turėjęs vykti Lietuvos jaunučių iki 13 metų sunkiosios atletikos čempionatas buvo perkeltas į Marijampolę. Jame sėkmingai pasirodė Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerių Modesto Šimkaus  ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai, gimę 2008 metais ir jaunesni. Pirmasis iš telšiečių startavo Kajus Andruška. Jo startas buvo sėkmingas ir svorio kategorijoje iki 38 kg Kajus iškovojo sidabro medalį. Dovydas Savickis svorio kategorijoje iki 42 kg pelnė bronzos medalį. Giedrius Kisielius tapo vicečempionu svorio kategorijoje iki 58 kg. Ugnius Kisielius – antras svorio kategorijoje iki 66 kg. Svorio kategorijoje iki 76 kg stipriausias buvo mūsų komandos atstovas Orestas Valančius. Jis taip pat pagerino Lietuvos trylikamečių rekordus šioje kategorijoje. Toje pačioje svorio kategorijoje antras liko Mantas Domarkas. Ir sunkiausiųjų svorio kategorijoje (+ 76 kg) Emilis Norkus užėmė trečią vietą. Komandinėje įskaitoje Telšių komanda surinko 294 taškus ir užėmė antrą vietą, nusileidusi Klaipėdos komandai. Trečia liko Marijampolės komanda, surinkusi 236 taškus.