Search
Close this search box.

Telšių sunkiaatlečių pergalės Lietuvos jaunimo čempionate

Gegužės 27-28 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos sunkiosios atletikos jaunimo iki 20 m. čempionatas, kuriame dalyvavo stipriausi Lietuvos sunkiaatlečiai. Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinis, praėjusių metų geriausias Telšių sportininkas, trenerio Modesto Šimkaus auklėtinis Deivydas Barkus dar kartą įrodė, kad yra geriausias sunkiaatletis jaunimo tarpe Lietuvoje. Deivydas iškovojo aukso medalį sunkiausioje svorio kategorijoje +109 kg bei pagerino savo asmeninius rezultatus, rovimo veiksme iškėlęs 132 kg, o stūmimo veiksme  –  165 kg. Dvikovėje Deivydas surinko 297 kg. Puikiai sekėsi ir kitiems telšiškiams. Net trys Modesto Šimkaus auklėtiniai tapo Lietuvos vicečempionais: Aurimas Daunoras (svorio kategorijoje iki 89 kg), Emilis Norkus (svorio kategorijoje iki 102 kg) ir Orestas Jonušas (svorio kategorijoje iki 109 kg), sidabro medalį iškovojo Bronislovo Šiaudkulio auklėtinis Dovydas Mažonas (svorio kategorija iki 81 kg). Bronzos medalius iškovojo Modesto Šimkaus auklėtiniai Ąžuolas Šiurkus (svorio kategorijoje iki 102 kg) ir Nedas Kniežauskas (svorio kategorijoje iki 109 kg) bei Bronislovo Šiaudkulio auklėtinis Gytis Lydis (svorio kategorijoje iki 96 kg). Komandinėje įskaitoje Telšių sunkiaatlečiai iškovojo antrą vietą, aplenkę 13 Lietuvos miestų ir rajonų komandų. Nugalėtojais tapo klaipėdiečiai, treti – Anykščių sunkiaatlečiai.