Telšių sporto ir rekreacijos centras vyko U14 krepšinio sezono uždarymo turnyras, kuriame dalyvavo: Šilalės sporto mokykla, Telšių sporto ir rekreacijos centras, Kretingos sporto mokykla, Turnyro vietos: 1 vieta – Šilalės SM, 2 vieta – Telšių SRC, 3 vieta – Kretingos SM. Komandų naudingiausi žaidėjai: Šilalės SM – Vilius Kerpė, Kretingos SM – Pijus Trakis, Telšių SRC – Edvinas Činskis. Konkursų nugalėtojai: Baudų konkurso nugalėtojas – Darvidas Šarkūnas (Telšių SRC), Snaiperio konkurso nugalėtojas – Titas Surblys (Kretingos SM), Turnyro dalyvius apdovanojo Telšių sporto ir rekreacijos centro pavaduotoja Valerija Sungailienė. Turnyro organizatorius – Arvydas Kerpauskas. Dėkojame visoms komandoms, treneriams, žaidėjams ir sirgaliams už puikią atmosferą bei gražų sezono uždarymą!








