Search
Close this search box.

Vaikų greitųjų šachmatų turnyras Grand Prix Kaunas

Kovo 23 d. Kaune vyko vaikų greitųjų šachmatų turnyras Grand Prix Kaunas. Buvo žaidžiama 6-7 partijos po 10 min. + 5 sek. Start up grupėje dalyvavo 48 dalyviai ir 5 jaunieji šachmatininkai iš Telšių. Geriausiai sekėsi šešiamečiui Vykintui Drimbai, kuris visą laiką žaidė prie pirmųjų lentų ir tik paskutinėje lemiamoje partijoje po įtemptos kovos nusileido 4 metais vyresniam žaidėjui ir užėmė penktą vietą! Gerai pasirodė pirmą kartą dalyvavęs Lukas Tilvikas, kuris užėmė dešimtą vietą. Penkiametis Matas Tilvikas ir Džiugas Patakis taip pat negrįžo tuščiomis – iškovojo po dvi pergales ir pasisėmė didelės patirties. Puikiai kovėsi Rusnė Bucevičiūtė, kuri tarp mergaičių užėmė trečią vietą.
Stipresniame B grupės turnyre dalyvavo 38 dalyviai. Telšiškė Sofija Kiseleva tarp mergaičių iki 8 metų užėmė pirmą vietą.
Sveikiname nugalėtojus! Džiaugiamės tobulėjimu!