Žemaitijos taurė – 2018

Klaipėdos apskrities lengvosios atletikos federacija vykdo vaikų, jaunučių ir jaunių trijų etapų „Žemaitijos taurės“ varžybas. Šiemet sportininkai varžėsi jau aštuntą kartą. Varžybos prasidėjo sausio ir baigėsi kovo mėnesį.

Pirmajame ir trečiajame etapuose vaikų grupėje Artas Laučys 60 m barjerinio bėgimo rungtyje užėmė antrąsias vietas ir bendroje įskaitoje iškovojo antros vietos taurę. Savo asmeninius rezultatus gerino Ieva Keliauskaitė, Gerda Domeikaitė, Karolina Vaitkevičiūtė. Jaunučių grupėje geriausiai sekėsi Lukui Sutkui. Sportininkas 200 m bėgime I ir II etapuose buvo antras, trečiajame finaliniame etape – pirmas. Susumavus rezultatus Lukas tapo čempionu. Ernesta Šilinskytė 1000 m bėgimo rungtyje I etape užėmė ketvirtąją vietą, II ir III etapuose buvo antra ir galutinėje įskaitoje iškovojo antros vietos taurę. Greta Pociūtė 60 m barjerinio bėgimo rungtyje II etape buvo antra. Jaunių amžiaus grupėje geriausiai sekėsi Kornelijui Sagaidokui. II ir III etapuose 300 m bėgimo rungtyje užimtos antros vietos ir galutinėje įskaitoje iškovota antros vietos taurė. Kipras Keliauskas toje pat rungtyje I ir III etapuose užėmė trečiąsias vietas, bet pritrūko vieno taško iki taurės – Kipras liko ketvirtas. Mantas Gaudėšius 60 m bėgimo rungtyje I etape buvo penktas, II etape – trečias, III etape – ketvirtas. Susumavus taškus Mantui atiteko trečios vietos taurė. Liveta Gaižiūnaitė 60 m rungtyje III etape iškovojo trečios vietos diplomą. Asmeninį rezultatą 300 m bėgimo rungtyje pagerino Simonas Gustys. Sportininkus treniruoja Lina Kaveckienė ir Dalia Pranckuvienė.