Paulius Vilkas Europos jaunių bokso čempionate – penktas

Lapkričio 25 – gruodžio 2 d. Sofijoje vykęs Europos jaunių čempionatas buvo vienas sėkmingiausių per visą istoriją jauniesiems Lietuvos boksininkams. Bulgarijos sostinėje lietuviai iškovojo tris bronzos medalius ir komandinėje rikiuotėje užėmė 14 vietą.

Europos jaunių čempionate dalyvavo Telšių sporto ir rekreacijos centro boksininkas Paulius Vilkas. Jo treneris Aleksandras Nosovas.
Lapkričio 26 dieną vykusioje kovoje, svorio kategorijos iki 66 kg (13 dalyvių) aštuntfinalyje P. Vilkas 5:0 (29:28 29:28 29:28 29:28 29:28) įveikė estą Igorį Antonovą ir iškopė į turnyro ketvirtfinalį, kur kovoje dėl medalio, lapkričio 29 d., pirštines surėmė su latviu Nikita Gorbunovu. Deja, iki 66 kg ketvirtfinalyje telšiškis antrame raunde neatsilaikė prieš sidabro medalį laimėjusį Latvijos atstovą.
Susumavus rezultatus Paulius Vilkas liko penktoje vietoje.