Search
Close this search box.

Lietuvos jaunių iki 17 metų sunkiosios atletikos čempionate Telšių rajono sunkiaatlečių komanda – vicečempionė

Balandžio 19-20 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos jaunių iki 17 metų sunkiosios atletikos čempionatas, kuriame Telšių sunkiaatlečiai – dviejų aukso bei vieno bronzos medalių laimėtojai – lipo ant nugalėtojų pakylos. Svorio kategorijoje iki 102 kg stipriausias buvo Orestas Jonušas, iškovojęs aukso medalį (treneris Modestas Šimkus). Orestas išrovė 90 kg ir pastūmė 115 kg. Pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje (per 102 kg) aukso medalį iškovojo dar vienas telšiškis – Deivydas Barkus (treneris Modestas Šimkus), rovimo veiksme iškėlęs 85 kg, stūmimo veiksme – 103 kg sveriančią štangą. Sėkmingai startavo Mindaugas Daniela (treneris Bronislovas Šiaudkulis), jis svorio kategorijoje iki 55 kg iškovojo bronzos medalį, rovimo veiksme iškėlęs 50 kg, o stūmimo veiksme – 62 kg. Suvedus komandinius rezultatus iš šešiolikos Lietuvos miestų ir rajonų komandų nugalėtojais tapo marijampoliečiai, antra – Telšių rajono sunkiaatlečių komanda, treti liko klaipėdiečiai.