Search
Close this search box.

Puikūs Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtinių pasiekimai šiuolaikinės penkiakovės varžybose

Rugsėjo 3 d. Vingio parko stadione įvyko pirmosios po karantino šiuolaikinės penkiakovės varžybos – pirmasis Lietuvos bėgimo ir šaudymo rungties (pasaulyje vadinamos tiesiog „Laser run“) čempionatas. Į varžybas užsiregistravo 138 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių ir Telšių.

Čempionate puikiai sekėsi Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniams (treneris Vytautas Mickus): Luka Remėzaitė U9 amžiaus grupėje tapo nugalėtoja (bėgimas 400 metrų ir šaudymas 2 kartai), U11 amžiaus grupėje Mykolas Kimbaras iškovojo pirmą vietą, Jokūbas Kaveckis laimėjo trečią vietą (bėgimas 800 metrų ir šaudymas 2 kartai), U13 amžiaus grupėje Greta Čėsnė tapo antros vietos nugalėtoja, trečioji vieta atiteko Nojui Petruliui (bėgimas 1200 metrų ir šaudymas 3 kartai), U15 amžiaus grupėje Atėnė Petrikaitė iškovojo antrą vietą (bėgimas 1600 metrų ir šaudymas 4 kartai), Ugnė Batakytė U17 amžiaus grupėje tapo trečios vietos nugalėtoja (bėgimas 1600 metrų ir šaudymas 4 kartai).

Sveikiname Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunuosius penkiakovininkus su iškovotomis pergalėmis!