Krepšinis
Mergaičių krepšinio turnyras A. M. Šaikūnui atminti
Gegužės 24 dieną Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko draugiškas mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, krepšinio turnyras treneriui A. M. Šaikūnui atminti. Jame dalyvavo Akmenės SC, Palangos SC mergaičių
