Search
Close this search box.

Mergaičių krepšinio turnyras A. M. Šaikūnui atminti

DSC00346

Gegužės 24 dieną Telšių sporto ir rekreacijos centre vyko draugiškas mergaičių, gimusių 2006 metais ir jaunesnių, krepšinio turnyras treneriui A. M. Šaikūnui atminti. Jame dalyvavo Akmenės SC, Palangos SC mergaičių komandos ir aikštės šeimininkė Telšių SRC komanda.
Varžybos vyko rato sistema, t. y. visos komandos susitiko tarpusavyje ir sužaidė po vienerias rungtynes.

Pirmąjį susitikimą Telšių SRC krepšininkės žaidė su palangiškėmis ir nesunkiai įveikė varžoves rezultatu 52:21. Antros rungtynės vyko tarp N. Akmenės ir Palangos krepšininkių, savo pranašumą įrodė N. Akmenės žaidėjos, rezultatu 36:19 įveikusios konkurentes.

Susumavus rezultatus buvo išsiaiškintos laimėtos vietos. Trečios vietos taure ir medaliais apdovanota Palangos mergaičių komanda. Atkakli kova dėl čempionių vardo vyko tarp Telšių SRC ir N. Akmenės komandų. Rezultatu 36:37 Telšių mergaičių komanda nusileido priešininkėms. 

Varžybų pertraukų metu vyko konkursas „Baudukas“, kuriame savo jėgas išbandė net 39 mergaitės. Konkurso nugalėtoja tapo Telšių SRC komandos žaidėja Erta Norvaišytė.
Vikriųjų estafečių konkurse pirma vieta atiteko N. Akmenės komandai, antra vieta – Telšių SRC komandai, trečia vieta – Palangos komandai.

Telšių sporto ir rekreacijos centro direktorius Juozas Simanauskas padėkojo komandų treneriams ir žaidėjoms už dalyvavimą šiame tradiciniame atminimo turnyre ir apdovanojo nugalėtoją Akmenės SC ir antros vietos laimėtoją Telšių SRC komandas atitinkamo laipsnio taurėmis ir medaliais. Kiekvienai komandai prizus-dovanėles įteikė varžybų vyr. teisėja Vida Antanavičienė.

                                                                                                      Trenerė Vida Antanavičienė

Facebook
Vertimas »