Search
Close this search box.

Iš Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionato parvežti 6 medaliai

Kovo 25-26 dienomis Kėdainiuose vyko Lietuvos rajonų jaunių bokso čempionatas, kuriame dalyvavo kovotojai iš Palangos, Tauragės, Šilutės, Kretingos, Kėdainių, Kauno, Kalvarijos, Vilniaus, Panevežio, Jonavos, N. Akmenės rajonų. Čempionate varžėsi ir Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Aleksandro Nosovo auklėtiniai. Jiems pavyko iškovoti vieną aukso, tris sidabro ir du bronzos medalius.

Svorio kategorijoje iki 66 kg čempiono vardą iškovojo Klaudijus Puplauskas. Antrų vietų laimėtojais tapo Martynas Dunauskis, svorio kategorijoje +90 kg, Eimantas Talmantas, svorio kategorijoje iki 85 kg ir Lukas Globys, svorio kategorijoje iki 44 kg. Justui Globiui, svorio kategorijoje iki 48 kg ir Lukui Vičiuliui, svorio kategorijoje iki 63 kg, atiteko trečios vietos. Čempionato nugalėtojas ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir diplomais.

Po ilgo karantino laikotarpio aukšto meistriškumo boksininkai įrodė, kad neprarado savo sportinės formos ir motyvacijos, intensyviai treniruojasi ir ruošiasi dalyvauti kituose Lietuvos bokso čempionatuose.

                                                                         Telšių SRC informacija

Facebook
Vertimas »