Šaškių varžybos „Lietuvos taurė 2021“

Kiekvieną vasario mėnesio savaitgalį Lietuvos sporto centrų ir mokyklų vaikai nuotoliniu būdu dalyvavo šaškių varžybose „Lietuvos taurė 2021“. Varžybos vyko skirtingo amžiaus grupėse: vaikų iki 8 metų, vaikų iki 10 metų, jaunučių iki 12 metų ir jaunių iki 15 metų. Jose varžėsi daugiau nei šimtas šalies šaškininkų, tarp jų – gausus būrys Telšių sporto ir rekreacijos centro trenerio Sauliaus Urbono auklėtinių.

Pirmosios varžybos prasidėjo jauniausiems 8 metų šaškininkams. Mergaičių grupėje Rugilė Palekaitė iškovojo antrą vietą, o tarp berniukų nugalėtoju tapo Reigardas Raibužis. Vaikų varžybose iki 10 metų Gabija Urbonaitė ir Kipras Jachimovič iškovojo trečias vietas. Jaunių grupėje Tautvydas Ališauskas užėmė antrą vietą, o Odeta Ramšaitė tapo šios amžiaus grupės nugalėtoja. Sveikiname nugalėtojus ir prizininkus!