Jaunieji TSRC sunkiaatlečiai grįžo su 8 medaliais

Balandžio 12 dieną Marijampolėje vyko Lietuvos jaunių iki 15 m sunkiosios atletikos čempionato vienuolikos svorio kategorijų finalai.

Tarp stipriausiųjų pateko gausus būrys mūsų sporto centro auklėtinių. Geriausiai sekėsi trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniui Augustui Kvietkauskiui. Jis svorio kategorijoje iki 49 kg tapo Lietuvos jaunių čempionu ir stūmimo veiksmu pagerino Lietuvos jaunučių rekordą, išstumdamas 64 kg svorį. Dar du medalius iškovojo trenerio Modesto Šimkaus auklėtiniai Aras Šimkus ir Ugnius Kisielius. Svorio kategorijoje iki 34 kg Aras laimėjo sidabro apdovanojimą, o Ugnius svorio kategorijoje iki 61 kg iškovojo bronzos medalį. Sėkmingai pasirodė ir trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai. Geriausiai sekėsi Lietuvos jaunių rinktinės nariui Mantui Domarkui. Jis tapo nugalėtoju svorio kategorijoje iki 89 kg. Toje pat kategorijoje antras liko Elijus Laučys. Antras vietas iškovojo Lukas Jankus (sv. kat. iki 38 kg) ir Mindaugas Zeipartas (sv. kat. virš 89 kg). Ir trečią vietą svorio kategorijoje iki 55 kg laimėjo Justas Paulauskas.

Lietuvos jaunių iki 15 m sunkiosios atletikos čempionate dalyvavo net 263 jaunieji sportininkai. Dabar varžybų laukia jaunesnieji sportininkai. Gegužės 3-4 dienomis Jurbarko rajone vyks Lietuvos jaunučių (U-13) čempionatas. Ten taip pat tikimės gerų rezultatų.