Lengvaatlečių laimėjimai

Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai, treniruojami Linos Kaveckienės, 2022 metus pradėjo puikiais rezultatais. Sausio 7 ir 8 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių čempionatas. Lukas Sutkus ženkliai pagerino savo asmeninius bei Telšių rekordus 600 metrų (1.23,11 sek.) ir 300 metrų (35,74 sek.) bėgimo rungtyse. Jaunimo amžiaus grupėje Lukas tapo nugalėtoju ir buvo apdovanotas pirmos vietos medaliais. Jaunių amžiaus grupėje 3000 metrų bėgimo rungtyje čempionės vardą iškovojo Karolina Vaitkevičiūtė. 1000 metrų distanciją sportininkė įveikė ketvirta. 60 metrų barjerinio bėgimo rungtyje savo asmeninį rezultatą pagerino bei pirmos vietos medalį iškovojo Artas Laučys. 60 metrų ir 300 metrų bėgimo rungtyse, pagerinęs asmeninius rezultatus, trečių vietų laimėtoju tapo Augustinas Baliutavičius. Paskutinę sausio 7 dienos varžybų rungtį, 4 x 200 metrų estafetinį bėgimą, Telšių sporto ir rekreacijos centro sportininkai Augustinas Baliutavičius, Artas Laučys, Lukas Beresna, Lukas Sutkus įveikė pirmi ir tapo rungties čempionais.