Lietuvos jaunučių ir jaunimo čempionatai

Telšių sporto ir rekreacijos centro jaunučių amžiaus lengvaatlečiai Lietuvos jaunučių čempionatu baigė  vasaros varžybų sezoną. Birželio 21, 22 dienomis jis vyko Vilniaus Vingio lengvosios atletikos stadione. Sėkmingiausiai varžybose startavo Gabija Preibytė. 100 metrų su barjerais rungtį Gabija įveikė trečia, pagerino savo asmeninį rekordą ir buvo apdovanota trečios vietos medaliu. Savo asmeninius rezultatus gerino Jogilė Paulauskaitė (100 bb ir 300 bb),  Ugnė Juozapavičiūtė (100 m) ir Faustas Jančauskis (200 m).

Birželio 30, liepos 1 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunimo čempionatas. Tarptautinių varžybų patirtį turintis Lukas Sutkus be didelių pastangų įveikė visus varžovus ir tapo 400 metrų bėgimo rungties nugalėtoju. Karolina Vaitkevičiūtė tapo 1500 m bėgimo rungties antros vietos medalio savininke. Augustinas Baliutavičius pateko tarp šešių greičiausių 100 metrų bėgikų.  Luko, Karolinos ir Augustino dar laukia Baltijos šalių čempionatai. Palinkėkime jiems sėkmės.