Lietuvos kroso taurės čempionatas

Spalio 30 d. Palangoje finišavo Lietuvos kroso taurės čempionatas. Iš viso vyko šeši etapai. Jų vykdymas buvo numatytas skirtinguose Lietuvos miestuose. Tačiau COVID-19 pandemija pakoregavo varžybų vykdymo vietas. Trys etapai buvo organizuojami Palangoje, kiti trys Šiauliuose, Ariogaloje ir Jurbarke. Telšių sporto ir rekreacijos centro lengvaatlečiai, treniruojami Linos Kaveckienės, dalyvavo visuose etapuose. Vaikų amžiaus grupėje 1000 metrų bėgimo rungtyje gražuolę trečios vietos taurę iškovojo Aleksas Narkevičius. Ieva Keliauskaitė 1000 metrų bėgimo rungtyje dėl traumos nedalyvavo paskutiniuose dviejuose etapuose ir pagal surinktų keturių varžybų taškų sumą užėmė šeštą vietą. Jaunučių grupėje 2000 metrų rungtyje penktą vietą iškovojo Karolina Vaitkevičiūtė.

Sportininkų išvykimas į varžybas buvo finansuojamas Telšių rajono savivaldybės sportinės veiklos projektų dalinio finansavimo (SVP priemonės kodas 6.01.04.02) lengvosios atletikos sporto klubo „Žemaitija“  lėšomis.