Search
Close this search box.

Lengvaatlečių startai Šiaulių čempionate

Spalio 21 d. vyko Šiaulių atviras vaikų lengvosios atletikos čempionatas. Čempionate sportininkai pasitikrino savo pasiruošimą prieš pagrindinius sezono startus. Iškovoti šeši medaliai bei pagerinti asmeniniai rezultatai. Čempione šuolio į tolį rungtyje tapo Alanta Varpiotaitė. Dukart ant prizininkų pakylos lipo Gabija Laučytė – 60 metrų bėgimo rungtyje iškovojo antrą vietą ir trečią vietą 200 metrų bėgimo rungtyje. Trečiąsias vietas iškovojo Agnė Kaveckaitė – 600 metrų bėgimo rungtyje, Aleksas Narkevičius – 1000 metrų bėgimo rungtyje ir Danielius Kazlauskas – rutulio stūmimo rungtyje. Gabija Preibytė rutulio stūmimo rungtyje ir Jogilė Paulauskaitė 1000 metrų bėgimo rungtyje užėmė  ketvirtąsias vietas.  Džiaugiamės vis gerėjančiais sportininkų rezultatais.

Sportininkų išvykimas į varžybas buvo finansuojamas Telšių rajono savivaldybės sportinės veiklos projektų dalinio finansavimo (SVP priemonės kodas 6.01.04.02) lengvosios atletikos sporto klubo „Žemaitija“  lėšomis.