Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo tarptautinis stalo teniso turnyras

Spalio 15-16 dienomis Žemaitijos sostinėje vyko Lietuvos nusipelniusio stalo teniso trenerio Vytauto Giedraičio atminimo vienuoliktasis tarptautinis stalo teniso turnyras.

Į Telšių sporto areną atvyko gausus būrys sportininkų, sulaukta virš šimto dalyvių, tarp kurių ir ukrainiečių, šiuo metu gyvenančių Vilniuje ir Vilkaviškyje.

Visus varžybų dalyvius pasveikino ir gerų rezultatų palinkėjo Seimo narys Valentinas Bukauskas, vietinių ir atvykusių stalo tenisininkų gausa pasidžiaugė Telšių rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas. Mintimis apie turnyrą bei simbolinėmis dovanėlėmis pasidalino tarptautinės klasės teisėjai Romualdas, Aidas ir Vincas Franckaičiai. Telšiškių aktyvumu džiaugėsi Lietuvos stalo teniso asociacijos teisėjų kolegijos pirmininkas Gediminas Gataveckas.

Spalio 15 dieną suaugusiųjų grupėse varžėsi 95 sportininkai. ,,OPEN“ (be amžiaus apribojimo) grupėje turnyro nugalėtoju tapo Mindaugas Steponkus iš Panevėžio, antros vietos laimėtojas – Rimas Lesiv iš Jonavos, trečios – Gytis Knezius iš Panevėžio.

50 metų ir vyresnių grupėje nugalėjo Virginijus Valiuška iš Kelmės, antra vieta atiteko Mindaugui Įsakinui iš Lazdijų, trečia – Mykolui Šauliui iš Šilutės.

Moterų grupėje nenugalima buvo Ieva Nariuševičiūtė iš Jonavos, antrą vietą pelnė Rugilė Ulpytė iš Joniškio, trečią – Aneta Valatkienė iš Kėdainių.

Vyriausias turnyro dalyvis – Antanas Vaškys iš Telšių.

Spalio 16 dieną keturiose amžiaus grupėse varžėsi 110 moksleivių.

2005-2007 m. gim. berniukų grupėje pirmą vietą pelnė Kevinas Liutkus (Telšiai, antrą vietą – Marijus Jučinskas (Telšiai), trečią vietą – Arminas Palaima (Jonava).

2008-2010 m. gim. berniukų grupėje pirmą vietą iškovojo Milvydas Petruškevičius (Utena), antrą vietą – Arnas Saparis (Kaunas), trečią vietą – Večeslav Daniukov Ukraina (Vilkaviškis).

2011 m. gim. ir jaunesnių grupėje pirmą vietą laimėjo Motiejus Adomaitis (Vilnius), antrą vietą – Vilius Liutkus (Kaunas), trečią vietą – Danielius Srėbalius (Gargždai).

2008 m. gim. ir jaunesnių mergaičių grupėje pirma vieta atiteko Rusnei Sungailaitei (Kauno r.), antra vieta – Saulei Bernikaitei (Šiauliai), trečia vieta – Emilijai Domeikaitei (Mažeikiai).

Jauniausia turnyro dalyvė – Aušra Rainytė iš Šilutės, dalyvis – Rapolas Petrauskas iš Kauno.

Turnyro organizatoriai dėkingi partneriams: UAB „Eridaras“, UAB „Medūnė“, UAB „Robidoga“, sportininkams, treneriams, teisėjams ir žiūrovams atvykusiems į turnyrą.