Telšių lengvaatlečiai džiugina savo pasiekimais

Spalio 29 d. Klaipėdoje baigėsi šešių etapų Lietuvos kroso taurės varžybos.  Kiekvienas etapas vyko vis kitame Lietuvos mieste. Pirmasis etapas  buvo organizuojamas balandžio 1 d. Trakuose, antras – balandžio 16 d. Šiauliuose ant Salduvės kalno, trečias – balandžio 30 d. Palangoje. Kiti trys etapai buvo vykdomi rudenį: ketvirtas etapas vyko rugsėjo 9 d. Ariogaloje, penktas – rugsėjo 24 d. Jurbarke. Vaikų amžiaus bėgikams visuose etapuose reikėjo įveikti 1000 metrų distanciją. Aleksas Narkevičius etapuose iškovojo dvi ketvirtas, penktą ir dvi dešimtas vietas. Susumavus visus taškus, Aleksas užėmė penktą vietą. Jaunių grupės sportininkės visuose etapuose bėgo 3000 metrų distanciją. Karolina Vaitkevičiūtė pirmame etape atbėgo penkta, antrame – trečia, kituose etapuose iškovotos antros vietos. Susumavus taškus, Karolina iškovojo antrą vietą ir buvo apdovanota gražuole antros vietos taure.

Spalio 25 d. į Šiaulių lengvosios atletikos manieže vyko Šiaulių miesto atviras vaikų čempionatas. Vaikų amžiaus grupėje puikių rezultatų pasiekė Telšių lengvaatlečiai. Tarp 2011-2012 m. gim. dalyvių 600 metrų bėgimo rungties čempione tapo Dominyka Petrauskaitė. 2009-2010 m. gim. grupėje 60 metrų barjerinio bėgimo rungties čempione tapo Jogilė Paulauskaitė, trečios vietos nugalėtoja – Gabija Preibytė. Savo asmeninius rezultatus gerino Goda Pociūtė (60 m, 200 m), Viltė Varpiotaitė (60 m, 200 m), Tonis Kučinskis (60 m, 200 m). Uždarų patalpų varžybų sezonas tik prasideda, tad tikimės, kad sportininkai dar džiugins mus savo  rezultatais.

Sportininkų išvykimas į varžybas buvo finansuojamas Telšių rajono savivaldybės sportinės veiklos projektų dalinio finansavimo (SVP priemonės kodas 6.01.04.02) lengvosios atletikos sporto klubo „Žemaitija“ lėšomis.

Nuotraukose: Karolina Vaitkevičiūtė (su taure), kitoje nuotraukoje – Jogilė Paulauskaitė, Dominyka Petrauskaitė ir Gabija Preibytė.