Search
Close this search box.

Lukas Sutkus toliau skina pergales

               Liepos 19 d. Estijoje, Parnu mieste vyko Baltijos šalių lengvosios atletikos jaunimo U20 komandinis čempionatas, kuriame lengvaatletis Lukas Sutkus 400 m bėgimo rungtyje užtikrintai laimėjo antrą kartą iš eilės Baltijos U20 jaunimo čempionatą. Jo rezultatas 47.04 sek. Atkaklioje kovoje dėl nugalėtojų titulo 4×400 m mišrios estafetės rungtyje Lukas kartu su savo komandos nariais (Ema Sarafinaite, Edvardu Aukštuoliu ir Gerda Kirkyte) nugalėjo estų ir latvių rinktinių komandas ir pasidabino aukso medaliais. Lietuvos komanda surinkusi 260 taškų nusileido Estijos komandai, o aplenkusi 46 taškais Latvijos komandą užėmė 2 vietą.

Liepos 28 – 30 dienomis Palangoje vyko Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionatas, į kurį susirinko stipriausi šalies lengvaatlečiai, olimpiečiai. Mūsų 19-metis telšiškis Lukas Sutkus savo mėgiamoje 400 m bėgimo rungtyje finišo liniją kirto pirmas, užfiksuodamas puikų rezultatą 46.43 sek. ir tapo Lietuvos čempionu. O sau neįprastoje 200 m bėgimo rungtyje atrankos etape, pagerino savo asmeninį rezultatą 21.62 sek., užfiksavo trečią rezultatą ir pateko į A finalą. Sekmadienį Lukas finaliniame bėgime finišavo trečias ir buvo apdovanotas bronzos medaliu.

Rugpjūčio 5 dieną Lukas  ir jo trenerė Lina Kaveckienė kartu su Lietuvos rinktinės nariais išvyksta į Europos jaunimo U2O čempionatą, kuris vyks Jeruzalėje (Izraelyje) 7-10 dienomis. Jis rungsis su kitais Europos šalių jaunaisiais atletais 400 m bėgimo rungtyje.

 

Foto: Alfredo Pliadžio ir Ernestos Karaškienės

Facebook
Vertimas »