Search
Close this search box.

Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai dalyvavo Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treniruotėje

           Liepos 22 d. Palangoje Telšių sporto ir rekreacijos centro auklėtiniai stovyklos metu, turėjo galimybę susitikti su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Susitikimo pradžioje vaikai stebėjo jų treniruotę. Joje aptarinėjo krepšininkų veiksmus, elgesį, analizavo jų žaidimą. Ypač stebėjosi jų ūgiais, greičiais, sprendimais.

          Po treniruotės TSRC krepšininkai kartu su Lietuvos krepšinio rinktine įsiamžino bendroje nuotraukoje. Pasidarius nuotrauką  vaikai atskirai su krepšininkais bendravo, fotografavosi, prašė parašų. TSRC sportininkams labiausiai sekėsi bendrauti su vyr.  treneriu K. Maksvyčiu. Jis yra kilęs iš Žemaitijos ir jo mama gyveno Telšiuose. Dėl to mūsų jauniesiems krepšininkams pasiūlė bendrauti žemaitiškai.

          Mūsų sporto centro auklėtiniai buvo labai patenkinti, dalinosi įspūdžiais faceboke, kitose socialiniuose tinkluose. Tarpusavyje apie tai kalbėjosi grįžus į stovyklavietę.  Taip pat visa mūsų komanda džiaugėsi, kad visi krepšininkai ir treneriai noriai bendravo, fotografavosi, dėjo parašus. Vaikai gavo didžiulės patirties ir motyvacijos, atsirado dar didesnis noras sportuoti.

          TSRC treneris A. Kerpauskas: „Labai džiaugiuosi, kad turėjome galimybę išvykti į Palangą, susitikti su Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę. Pagal vaikų reakciją ir džiaugsmą matau, kad tikrai puiki paspirtis vaikams siekti toliau savo svajonių. Tikiuosi jie bus dar labiau motyvuoti. Ir pačiam buvo puiki patirtis. Taip pat dėkojame komandos vardu LKF prezidentui V. Gedvilui ir jo komandai, kurie suteikė tokią galimybę. Ypač ačiū tariame krepšininkams, treneriams ir kitiems, bei linkime sėkmės pasaulio čempionate.„

Facebook
Vertimas »