Puikiais rezultatais lengvaatlečiai baigė 2023 metus

Gruodžio mėnesį lengvaatlečiai dalyvavo trejose varžybose. Tai buvo kaip kontrolinės varžybos jėgom pasitikrinti ruošiantis pagrindiniams šalies čempionatams. 1 ir 2 dienomis lengvaatlečiai startavo Tarptautinėse varžybose “Maniežo taurė – 2023”. Karolina Vaitkevičiūtė 2000 m rungtyje (pagerintas asmeninis rezultatas) jaunių grupėje iškovojo taurę ir pirmos vietos medalį. 1000 m Karolina atbėgo antra. Savo asmeninius rezultatus gerino Emilija Bagvilaitė (60m), Ieva Keliauskaitė (200m,) Jogilė Paulauskaitė (60m, 60bb), Faustas Jančauskis (200m).

Gruodžio 5 dieną vyko Šiaulių miesto ir rajono l/atl. taurės varžybos “Visu greičiu pirmyn”. Dalyvavome 200 m bėgimo rungtyje. Savos asmeninius rezultatus gerino Faustas Jančauskis, Enrika Servaitė, Ugnė Juozapavičiūtė, Ieva Keliauskaitė ir Jogilė Paulauskaitė. Jogilė iškovojo ir trečios vietos mdalį.

Gruodžio 14 d. Klaipėdoje Telšių lengvaatlečiai dalyvavo žiemos sezono atidarymo kontrolinėse varžybose. Karolina Vaitkevičiūtė 1500 m kliūtiniame bėgime finišavo pirma, Jogilė Paulauskaitė ir Artas Laučys 60 m barjeriniame bėgime finišavo antri. Savo asmeninį rezultatą dar kartą gerino Faustas Jančauskis (60m). Sportininkų trenerė Lina Kaveckienė.