Puikūs sunkiaatlečių startai Rokiškyje

Gausus būrys Telšių SRC sunkiaatlečių dalyvavo tarptautiniame sunkiosios atletikos turnyre, skirtame Rokiškio krašto  sunkiosios atletikos 70-mečiui paminėti. Trenerių Modesto Šimkaus ir Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai iškovojo daug įvairių apdovanojimų. Turnyro nugalėtojais tapo Armandas Bieliauskis (sv. kat. iki 81 kg) ir Ema Mikalauskė (sv. kat. iki 45 kg). Antrąsias vietas užėmė Akvilė Vosyliutė (sv. kat. iki 59 kg), Armandas Skruibis (sv. kat. iki 55 kg), Augustas Kvietkauskis (sv. kat. iki 50 kg), Emilis Norkus (sv. kat. virš 102 kg) ir Aras Šimkus (sv. kat. iki 34 kg). Trečiąsias vietas iškovojo Justas Paulauskas (sv. kat. iki 50 kg), Dovydas Savickis (sv. kat. iki 61 kg), Ugnė Kačinskytė (sv. kat. iki 81 kg) ir Tauras Šimkus (sv. kat. iki 30 kg). Taip pat absoliučioje įskaitoje stipriausiu turnyro sportininku pripažintas Armandas Bieliauskis. Ema Mikalauskė tarp visų sportininkių merginų pateko į trijų stipriausių turnyro dalyvių trejetuką. Komandinėje įskaitoje tarp 12 komandų stipriausia buvo Marijampolės komanda. Antrą vietą užėmė Telšių komanda (treneris M. Šimkus). Ir treti – Anykščių sportininkai. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti medaliais ir ,,Rokiškio sūrio“ gaminiais.